" " " "

O szkole

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte w wyścigach samochodowych, stworzyliśmy przedsięwzięcie, jakiego wcześniej w Polsce nie było:  szkolenie jazdy sportowej i wyścigowej w najlepszych wyścigówkach świata. Lamborghini Huracan Super Trofeo oraz Porsche 911 GT3 Cup to samochody stworzone tylko i wyłącznie do jazdy torowej, nie posiadające homologacji oraz bardzo surowe i trudne w prowadzeniu.

Celem Fastline Racing Academy jest przekazanie wiedzy, rozwój umiejętności jazdy sportowej i wyścigowej oraz umożliwienie realizacji marzeń, i pasji zamiłowania do motosportu. Dzięki szkole, droga do rozwoju umiejętności sport driving lub rozpoczęcia ścigania się na wyższym poziomie, jest już teraz szeroko otwarta. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

- Colin McRae