STAGE 2: dla średnio – zaawansowanych

Program Fastline Racing Academy oferuje profesjonalne szkolenia dla osób, które chcą doskonalić swoją praktykę w samochodzie wyścigowym.

Program FastlineRacing Academy dla osób, które widzą jak to jest prowadzić samochód wyścigowy oraz jak poruszać się na torze. Na tym szkoleniu uczymy jak korygować błędy oraz skupić się na poprawie tempa jazdy.

szkolenie na symulatorze* – to około 2 godziny szkolenia z instruktorem na profesjonalnym symulatorze treningowym. Uczestnik będzie jeździł dokładnie takim samochodem i na takim samym torze na jakim odbędzie szkolenie w rzeczywistości. Praktyka na symulatorze da odczuć zachowania samochodu, poznać punkty hamowania oraz nauczyć się sekwencji zakrętów oraz linii wyścigowej;

*opcjonalnie

jazda pokazowa z profesjonalnym kierowcą – instruktor prowadzący szkolenie, przewozi uczestnika aby na bieżąco poprzez komunikacje bluetooth między kaskami tłumaczyć i pokazać jak przejechać każdy fragment toru. Przejazd taki trwa około 4 okrążeń i zazwyczaj rozkłada się to na kilka wjazdów w czasie treningów

szkolenie za kierownicą samochodu wyścigowego – praca nad poprawą każdego fragmentu toru w Porsche GT3 Cup lub Lamborghini Huracan Super Trofeo. Porównanie telemetrii z przejazdów do przejazdów profesjonalistów. Nauczymy jechać na ,,limicie samochodu”, jak zarządzać masą samochodu oraz jak „opierać się na oponie”. Opanowanie tak trudnego samochodu jakim jest Porsche GT3 Cup z pewnością dobrze przygotuje do startów w wyścigach.

Instruktorzy Fastline Racing Academy:
Mariusz Miękoś
Artur Janosz
Bartek Opioła

Czas trwania szkolenia: 1 dzień

Cena szkolenia w: 
Porsche 911 GT3 Cup wkrótce*
Lamborghini Huracan Super Trofeo wkrótce*

*Cena zawiera dwudaniowy obiad, przekąski oraz napoje. Każda osoba, która odbędzie szkolenie, otrzyma od nas certyfikat uczestnictwa.
Na specjalne życzenie istnieje możliwość zorganizowania noclegu w hotelu oraz transport do miejsca szkolenia.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.